ART / Oil paintings / Oil painting 12144128
nr 1214 4128
OIL PAINTING
Göran Johansson, "Grönskärs fyr". Signed, dated 2004, olja på väv, 37x25 cm,
Göran Johansson, "Grönskärs fyr". Signerad, daterad 2004, olja på väv, 37x25 cm
1000
SEK 700
Monday October 29 2018
at 18:31:59
29/10 10:05:42